Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv - jamstveni fond za prerađivačku industriju i inovacije

Datum objave: 3. veljače 2014.

POZIVI 2011

Temeljem Ugovora o doznačavanju sredstava za provedbu Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA:310-01/13-02/5;URBROJ: 2109/1-01-13-05) zaključenog između Ministarstva gospodarstva RH i Međimurske županije te temeljem Ugovora o provedbi Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA: 310-01/13-02/5; URBROJ: 2109/1-01-13-07) zaključenog između Međimurske županije i Regionalne razvojneagencije Međimurje REDEA-e d.o.o., a Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o., Bana Jelačića 22b, Čakovec objavljuje

 

JAVNI POZIV
za iskaz interesa za dodjelu jamstva na poduzetničke kredite u sklopu programa
„JAMSTVENOG FONDA ZA PRERAĐIVAČKU INDUSTRIJU I INOVACIJE U PRERAĐIVAČKOJ INDUSTRIJI ZA 2013. GODINU“

 

1) KORISNICI JAMSTVA
Korisnici jamstava mogu biti gospodarski subjekti - mali i srednji poduzetnici i obrti čija je pretežita djelatnost definirana djelatnostima proizvodnje u područjima navedenim u članku 2. Pravilnika o uvjetima, kriterijima i načinu izdavanja jamstava za dobivanje gospodarskih kredita i načinu korištenja kredita temeljem Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013.godinu za Međimursku županiju, koji su registrirani u RH, u većinskom su privatnom vlasništvu i imaju ekonomski opravdano ulaganje dokazano Poslovnim planom ili Investicijskom studijom, i koji ulažu na području Međimurske županije.

 

Detalji Javnog poziva na webstranicama razvojne agencije REDEA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content