Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Potpore za transnacionalnu distribuciju europskih filmova - Kreativna Europa

Datum objave: 13. prosinca 2013.

Otvoren je natječaj za potporu transnacionalnoj distribuciji europskih filmova kroz program selektivne potpore za kinematografe u sklopu programa Kreativna Europa, potprogram MEDIA. Cilj natječaja je uspostavljanje sustava potpore za distribuciju nenacionalnih europskih filmova u kinima i na svim drugim platformama te za međunarodne prodajne aktivnosti, prije svega titlovanje, sinkroniziranje i zvučni opis audiovizualnih djela.

Rok za prijavu: 28.02.2014.; 02.07.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content