Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Potpore za televizijsko emitiranje audiovizualnih europskih djela – Kreativna Europa

Datum objave: 13. prosinca 2013.

Otvoren je natječaj za potporu televizijskog emitiranja audiovizualnih europskih djela u sklopu programa Kreativna Europa, potprogram MEDIA. Cilj natječaja je razvoj europskih audiovizualnih djela, konkretno filmskih i televizijskih djela kao što su igrani filmovi, dokumentarni filmovi, filmovi za djecu i animirani filmovi, kao i interaktivna djela poput videoigara i multimedije s većim potencijalom za optjecaj preko granica.

Rok za prijavu: 28.02.2014.; 13.06.2014.

Više informacija

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content