Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren poziv za prijavu za bazu stručnjaka za europske programe u području kulture

Datum objave: 13. prosinca 2013.

Izvršna agencija za obrazovanje, audiovizualnu djelatnost i kulturu pri Europskoj komisiji je objavila poziv za prijavu u bazu stručnjaka koji će Izvršnoj agenciji biti na raspolaganju za asistiranje pri upravljanju programima Unije iz područja obrazovanja, kulture, audiovizualne djelatnosti, sporta, mladih, volonterstva i građanstva ili bilo kojih drugih programa i aktivnosti u nadležnosti Agencije. Poziv je otvoren za vrijeme cijelog sedmogodišnjeg programskog razdoblja odnosno zaključno s mjesecom rujnom 2020. godine.

Rok za prijavu: do 2020. godine

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content