Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen javni poziv za dodjelu bespovratnih potpora iz programa PROGRESS 2007.-2013.

Datum objave: 11. prosinca 2013.

Objavljen je poziv u sklopu programa PROGRESS usmjeren na stvaranje partnerstava između javnog, profitnog i neprofitnog sektora, na području zapošljavanja, demokratizacije društva i dobrog upravljanja. Ukupna potpora do 80% ukupno prihvatljivih troškova projekta. Potencijalni prijavitelji mogu biti tijela državne uprave izuzev Vlade, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, mala i srednja poduzeća, velika poduzeća, udruge, udruge poslodavaca, sindikati, instituti, fakulteti, neformalna udruženja i inicijative, ministarstva, razvojne agencije, poduzetnički inkubatori, klasteri.

Rok za prijavu: 15.01.2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content