Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj FP7 programa „Gorive ćelije i vodik“

Datum objave: 9. prosinca 2013.

Natječaj FP7 – sedmog programa za istraživanje, tehnološki razvoj i demonstracijske aktivnosti pod nazivom „Gorive ćelije i vodik“ otvoren je s ciljem pokazivanja tehnološke spretnosti , pouzdanosti i pokazivanja kako korištenje vodika u ovim tehnologijama može biti ekonomski održivo rješenje za smanjenje emisija stakleničkih plinova u prometu. Prijavljeni projekti moraj ubiti suradnički projekti što podrazumijeva suradnju najmanje triju pravnih osoba sa sjedištem u različitim državama članicama.

Rok za prijavu: 27.02.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content