Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj japanskog veleposlanstva

Datum objave: 6. studenoga 2013.

Objavljen je novi natječaj za financijsku potporu Japanske fondacije za fiskalnu godinu 2014 - 2015. Programi Japanske fondacije namijenjeni su financiranju međunarodnih projekata s područja kulture i obrazovanja. Japanska fondacija i Veleposlanstvo Japana nisu u mogućnosti predlagati potencijalne japanske partnere, već je pronalaženje i ostvarivanje kontakata isključivo obaveza podnositelja prijave. Pojedini programi nude nekoliko rokova za prijavu tijekom godine.

 

Rok za prijavu: tijekom 2013. i 2014. godine

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content