Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj Potpora mjerama informiranja povezanima s Zajedničkom poljoprivrednom politikom za 2014.

Datum objave: 30. listopada 2013.

Otvoren je natječaj Europske komisije kojim se sufinanciraju mjere informiranja povezane s Zajedničkom poljoprivrednom politikom uz fokus na objašnjavanje, doprinos, implementaciju i razvoj politika, kao i promicanje europskog poljoprivrednog modela i informiranje strana aktivnih u ruralnim područjima. Na natječaj se mogu javiti tijela državne uprave izuzev Vlade i ministarstva, jedinice lokalne i regionalne samouprave, mala i srednja poduzeća, udruge, instituti, fakulteti.

 

Rok za prijavu: 30.11.2013.

 

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content