Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za prijavu programa/projekata društava prijateljstva

Datum objave: 17. rujna 2013.

Ministarstvo vanjskih i europskih poslova raspisuje natječaj za prijavu programa/projekata društava prijateljstva u svrhu ostvarenja financijske potpore u  okviru raspoloživih sredstava od igara na sreću planiranih u Državnom proračunu za 2013. godinu. Na natječaj se mogu prijaviti sve udruge čija je djelatnost vezana uz njegovanje suradnje i prijateljstva između Republike Hrvatske i ostalih država svijeta – društva prijateljstva.

Rok za prijavu: 30 dana od dana objave natječaja

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content