Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava - “Internet budućnosti”

Datum objave: 20. kolovoza 2013.

Europska komisija je u okviru Sedmog okvirnog programa za istraživanje I tehnološki razvoj – FP7, objavila natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava pod nazivom "Internet budućnosti” na koji se mogu prijaviti mala i srednja poduzeća, velika poduzeća, instituti, fakulteti, razvojne agencije, poduzetnički inkubatori. Cilj projekta je koordinacija i stvaranje komunikacijske mreže između različitih istraživačkih aktivnosti u određenom vremenu.

 

Rok za prijavu:  10.12.2013.

 

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content