Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj „Uspostava četverogodišnjeg ugovora o okvirnom partnerstvu sa mrežama organizacija civilnog društva na razini EU“

Datum objave: 7. kolovoza 2013.

U sklopu programa PROGRESS otvoren je natječaj „Uspostava četverogodišnjeg ugovora o okvirnom partnerstvu sa mrežama organizacija civilnog društva na razini EU“ kojem je cilj izgradnja djelotvornih i održivih partnerstava između Europske komsije i organizacija civilnog društva na razini EU s ciljem promicanja socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva te promicanju pristupa financiranju.

Rok za prijavu: 6.9.2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content