Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj „Podrška za izradu strategije reforme za ekonomičnije sustave socijalne zaštite“

Datum objave: 7. kolovoza 2013.

Otvoren je natječaj „Podrška za izradu strategije reforme za ekonomičnije sustave socijalne zaštite“ u sklopu programa PROGRESS – program za zapošljavanje i socijalnu solidarnost. Svrha natječaja je pružanje pomoći državama u promatranju različitih aspekata sustava socijalne zaštite s ciljem utvrđivanja potencijala za poboljšanje isplativosti, što uključuje jačanje sustava u području socijalnih investicija. Potpore bi trebale doprinijeti reformama koje su usmjerene na pružanje adekvatne i univerzalne socijalne zaštite na najnižoj mogućoj razini i s najvećim pozitivnim utjecajem na zapošljavanje i rast.

 

Rok za prijavu: 7.10.2013.

 

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content