Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rezultati Natječaja „Volimo Međimurje – koristimo obnovljive izvore energije“ za 2013. godinu

Datum objave: 15. srpnja 2013.

NATJECAJI_2011

Temeljem  Natječaja za javno prikupljanje prijava za neposredno sudjelovanje Međimurske županije u sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2013. godinu, Povjerenstvo za realizaciju projekta izradilo je Tabelu rangiranja kandidata (privitak 1) sukladno kriterijima bodovanja iz Pravilnika o realizaciji projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2013. godinu. Temeljem prijedloga župan je donio Odluku o odabiru korisnika sredstava (privitak 2).
Prijavitelji koji se ne nalaze u Tabeli rangiranja nisu zadovoljili formalne uvjete Natječaja i Pravilnika.

Uvid u natječajnu dokumentaciju kandidati mogu izvršiti u prostorima Međimurske energetske agencije na adresi Bana J. Jelačića 22, Čakovec (prostori bivše Vojarne) uz prethodnu najavu na broj telefona 395-559. Kontakt osoba je Mario Klobučarić, predsjednik Povjerenstva za realizaciju projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2013. godinu“.


Privici:
Odluka o odabiru korisnika sredstava (PDF)
Tabela rangiranja kandidata (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content