Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj u sklopu IPA IV programa „Jačanje socijalnog dijaloga“

Datum objave: 8. srpnja 2013.
U sklopu IV. komponente IPA programa objavljen je natječaj „Jačanje socijalnog dijaloga“ za dodjelu bespovratnih sredstava. Cilj natječaja je poboljšanje kvalitete socijalnog dijaloga između socijalnih partnera u Republici Hrvatskoj kao i njihovih organizacijskih sposobnosti s ciljem pozitivnog doprinosa kvaliteti i kontinuitetu bi/tri-partitnog procesa socijalnog dijaloga u Republici Hrvatskoj. U sklopu ovog natječaja održat će se informativne radionice za potencijalne prijavitelje.


Rok za prijavu
: 19.9.2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content