Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za najbolji esej – Moj dom u EU

Datum objave: 21. svibnja 2013.

eefsrce-940x390

Povodom ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju, Europski edukacijski forum u sklopu projekta „EUčionica 2“ raspisuje natječaj za esej na temu „Moj dom u EU“. Osnovni kriteriji koje će stručni tim uzeti u obzir su: kreativnost, informiranost, zanimljivost i točnost. Uz to, esej mora biti na hrvatskom jeziku, imati između 1000 i 2000 riječi, te biti djelo jednog autora.

Natječaj je otvoren za osobe od 18 i više godina starosti.

Prvih deset radova bit će nagrađeno publikacijom EEF-a „Sve što ste htjeli znati o ulasku RH u EU“, prva tri rada bit će objavljena na internetskoj stranici Večernjeg lista, a prvo mjesto osvaja putovanje u jedan od glavnih europskih gradova.

Svoje radove šaljite na e-mail: eef@eef.hr do 10. lipnja 2013. Rezultati natječaja će biti objavljeni na internet stranici Večernjeg lista do 30. lipnja 2013.

Više informacija možete pronaći na internet stranicama Europskog edukacijskog foruma.

(Izvor slike: http://www.eef.hr/)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content