Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava organizacijama civilnog društva u programu IPA IV

Datum objave: 21. svibnja 2013.
Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva 13. 5. 2013. objavila je natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava u sklopu IPA IV programa za podršku programima organizacijama civilnog društva u području zagovaranja i motivacije za društveno ranjive skupine. Opći cilj ovog poziva je postizanje održivosti zagovarateljski orijentiranih organizacija civilnog društva u njihovoj ulozi promoviranja zapošljivosti, socijalne inkluzije i poboljšanja kvalitete života šire populacije u Hrvatskoj s posebnim naglaskom na ranjive društvene skupine.


Rok za prijavu
: 28. 6. 2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content