Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj „Potpora organizacijama civilnog društva za razvijanje partnerstava za održivo korištenje zaštićenih područja u Hrvatskoj, uključujući moguća područja unutar NATURA 2000“

Datum objave: 21. svibnja 2013.
Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU raspisuje poziv za dostavu projektnih prijedloga za projekte koji osnažuju ulogu organizacija civilnog društva u postizanju trajne primjene održivog korištenja prirodnih resursa u Republici Hrvatskoj jačanjem kapaciteta organizacija civilnog društva. Natječaj će se financirati iz programa pretpristupne pomoći IPA 2011 – Nacionalni program za Hrvatsku u okviru programa IPA – komponenta I.


Rok za prijavu: 5. 7. 2013.

Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content