Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tradicionalna akcija prodaje katruža

Datum objave: 16. svibnja 2013.
katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u subotu  18.  svibnja 2013. godine  organizirati će tradicionalnu akciju prodaje katruža. Katruže će se u ČAKOVCU  prodavati na Trgu Republike u vremenu od 9,30 – 11,30 sati.  Uz aktiviste „Katruže“ akciji će se priključiti i članovi Kulturno-umjetničkog društva „Mačkovec“ i učenici i djelatnici  OŠ „Vladimir Nazor“ Pribislavec

U PRELOGU  će članice   udruge „Priločko srce“ iz Preloga katruže prodavati na trgu  kod Privredne  banke u vremenu od 8,00 – 11,30 sati.  Na štandu će se prodavati i zakladni suveniri, a svoje će knjige prodavati Ljubica Fleten.

BELICI će katruže prodavati članice Udruge žena Općine Belica  ispred Robne kuće u vremenu od 8,00 – 11,30 sati.
Katružu će  u GRADU MURSKO SREDIŠĆE  prodavati  članice Društva žena Mursko Središća   od 8,00  - 12 sati na prostoru ispred robne kuće METSS-a

Pozivamo sve građane da se uključe u akciju na način da doniraju ili kupe cvijet katruže ili zakladni suvenir  te svojom humanošću pomognu onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content