Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj za poduzetnike „Eco Innovation 2013.“

Datum objave: 15. svibnja 2013.
eco_logo1

Europska komisija otvorila je posljednji krug natječaja u sklopu Okvirnog programa za konkurentnost i inovacije – programa „Eco Innovation 2013“. Na natječaj se mogu prijaviti mali i srednji poduzetnici.

„Eco Innovation“, potprogram Programa Zajednice CIP, podrazumijevaju sve oblike inovacijskih aktivnosti koje rezultiraju ili čiji je cilj bitno poboljšanje zaštite okoliša. Prioritetna područja u 2013. godini su reciklirajući materijali, proizvodi za održivu gradnju, prehrambeni i sektor pića, vodna industrija te zeleno poslovanje.

Ukupni indikativni proračun ovogodišnjeg natječaja, namijenjenog malom i srednjem poduzetništvu, iznosi 31,6 milijuna eura (predviđa se financiranje oko 30-40 projekata, a Europska unija sufinancirati će 50% ukupno prihvatljivih troškova). Natječaj se zatvara 5. rujna.

Više informacija možete pronaći na internet stranicama Europske komisije.

(Izvor screenshota: http://ec.europa.eu/environment/eco-innovation/)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content