Otvoren natječaj „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ za 2013. godinu

Datum objave: 8. svibnja 2013.
NATJECAJI_2011
Međimurska županija će ove godine, u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, sufinancirati  ugradnju solarnih kolektorskih sustava za pripremu potrošne tople vode i grijanja te ugradnju sustava grijanja i pripreme potrošne tople vode na drvnu sječku/pelete i pirolitičke kotlove na biomasu za kućanstva na području Županije. Troškovi opreme i ugradnje navedenih sustava sufinancirati će se u iznosu od 38% nepovratnih sredstava tj. do maksimalnog iznosa od 14.400,00 kn po kućanstvu. Slijedom navedenog, u suradnji s Međimurskom energetskom agencijom (MENEA), objavljen je Natječaj za javno prikupljanje prijava za neposredno sudjelovanje Međimurske županije u sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ za 2013. godinu.

Navedeni Natječaj, Pravilnik o sufinanciranju projekta i prijavni obrazac se nalaze u privitku.

Kontakti za sva dodatna pitanja su:
-    Međimurska energetska agencija (MENEA) – www.menea.hr, tel. 040/395-559, 099/265-63-98, e-mail: info@menea.hr ;
-    Međimurska županija, -  www.medjimurska-zupanija.hr
Upravni odjel za gospodarstvo, promet i europske integracije –
tel. 040/374-238, e-mail: gospodarstvo@medjimurska-zupanija.hr  ili
Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju –
Tel. 040/374-262, e-mail: stjepan.baranasic@medjimurska-zupanija.hr.

Nazivi Privitaka:
Privitak 1 – Natječaj za javno prikupljanje prijava za neposredno sudjelovanje Međimurske županije u sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ za 2013. godinu;
Privitak 2 – Pravilnik o sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ za 2013. godinu
Privitak 3 – Prijavni obrazac