Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj programa Mladi na djelu „Informacijske aktivnosti za mlade i za osobe aktivne u radu s mladima i organizacijama mladih“

Datum objave: 9. travnja 2013.
U sklopu programa Mladi na djelu objavljen je natječaj „Informacijske aktivnosti za mlade i za osobe aktivne u radu s mladima i organizacijama mladih“ čija je svrha podržati projekte kojima se potiču informacijske i komunikacijske aktivnosti u kontekstu Europske godine građana i izbora za Europski parlament 2014. te projekte koji će dugoročno poticati mlade na sudjelovanje u javnom životu i olakšati ostvarenje njihovog potencijala kao aktivnih, odgovornih europskih građana.

Rok za prijavu:  27.6.2013.

Više informacija…
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content