Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj programa Mladi na djelu „Informacijske aktivnosti za mlade i za osobe aktivne u radu s mladima i organizacijama mladih“

Datum objave: 9. travnja 2013.
U sklopu programa Mladi na djelu objavljen je natječaj „Informacijske aktivnosti za mlade i za osobe aktivne u radu s mladima i organizacijama mladih“ čija je svrha podržati projekte kojima se potiču informacijske i komunikacijske aktivnosti u kontekstu Europske godine građana i izbora za Europski parlament 2014. te projekte koji će dugoročno poticati mlade na sudjelovanje u javnom životu i olakšati ostvarenje njihovog potencijala kao aktivnih, odgovornih europskih građana.

Rok za prijavu:  27.6.2013.

Više informacija…
Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content