Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj za podnošenje projektnih prijedloga za Marco Polo II

Datum objave: 27. ožujka 2013.
U okviru Programa „Marco Polo II“ otvoren je natječaj za podnošenje projektnih prijedloga za 2013. godinu, na temelju kojih bi se kroz program bespovratnim sredstvima sufinancirao prijevozni servis koji se odvija na području Europe. Program je u cijelosti namijenjen gospodarskom sektoru. "Marco Polo II" sufinancira od 35 do 50 posto ukupnih prihvatljivih troškova projekta, ovisno o aktivnosti projekta, a sredstva mogu dobiti svi uključeni u prijevoznički servis, odnosno tvrtke u privatnom i državnom vlasništvu.


Rok za prijavu: 23.8.2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content