Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj "Klasteri i poduzetništvo kao podrška rastućim industrijama"

Datum objave: 22. ožujka 2013.
Natječaj je otvoren s ciljem podrške regijama u promjeni i prilagodbi industrijskih struktura, kako bi se oslobodili ekonomski potencijali klastera i poduzetništva za regionalni ekonomski razvoj i promjene (smanjenje emisije ugljikovog dioksida, poboljšanje efikasnosti resursa, zaštite okoliša). Pritom se posebno potiču sve vrste kreativnosti, upotrebe novih tehnologija i inovacija s ciljem stvaranja novih vrijednosti za pomoć rastućim europskim industrijama.

Rok za prijavu: 17.4.2013.

Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content