Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj „Jačanje uloge organizacija civilnoga društva za društvenoekonomski rast i razvoj demokracije“

Datum objave: 5. veljače 2013.
Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva raspisuje natječaj za aktivnosti usmjerene na osiguravanje jednakog regionalnog razvoja i uključenosti građana u razvoj zajednice. Informativna radionica o ovome natječaju održat će se prije isteka roka za podnošenje projektnih prijedloga. Datum i mjesto održavanja informativnih sjednica bit će objavljeni na internetskoj stranici Zaklade u roku od 7 dana od dana objave ovog natječaja.


Rok za prijavu: 18. 3. 2013.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content