Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan primio sportašice i sportaše

Datum objave: 13. rujna 2012.
Međimurje ima vrlo uspješne sportaše, pogotovo u individualnim sportovima, a svi oni zaslužuju naše divljenje i podršku. Tim riječima župan Međimurske županije Ivan Perhoč obratio se Tajani Turk, Maši Martinović i Filipu Udeu, sportašicama i sportašima koji su u nekoliko prošlih mjeseci postigli zapažene uspjehe te i na taj način promovirali Međimurje i Hrvatsku.
Znam da iza svakog uspjeha stoji mnogo osobnog odricanja, nastavio je župan, posebno u ovim financijski teškim vremenima tako da je vaši rezultati još veći. Perhoč je dao podršku Filipu Udeu, istaknuvši da je veliki uspjeh plasirati se na Olimpijske igre dvije godine za redom, te da nepostizanje zacrtanog cilja ne treba shvatiti tragično. Pred Filipom je još mnogo uspješnih natjecanja, te je bez obzira na sve, on najuspješniji sportaš iz Međimurja.
Župan je čestitao i Maši Martinović i Tajani Turk, istaknuvši da je njihov uspjeh plod njihova predanog rada i odricanja. Sportovi kojima se one bave možda su u drugom planu, ali  je na svima nama, a posebice Zajednici sportova, da im pomognemo. Siguran sam da je pred vama još mnogo uspješnih nastupa i vrhunskih rezultata, završio je župan Perhoč.
Zahvaljujući se u ime pozvanih sportašica i sportaša, Filip Ude pozvao je sve odgovorne u sportu i šire da ulažu u sportaše, pogotovo vrhunske kako oni ne bi odlazili iz Međimurja. Sva ulaganja sigurno će se vratiti kroz rezultate, rekao je Ude.
Sportasi_nas
Međimurje ima vrlo uspješne sportaše, pogotovo u individualnim sportovima, a svi oni zaslužuju naše divljenje i podršku. Tim riječima župan Međimurske županije Ivan Perhoč obratio se Tajani Turk, Maši Martinović i Filipu Udeu, sportašicama i sportašima koji su u nekoliko prošlih mjeseci postigli zapažene uspjehe te i na taj način promovirali Međimurje i Hrvatsku. 

Znam da iza svakog uspjeha stoji mnogo osobnog odricanja, nastavio je župan, posebno u ovim financijski teškim vremenima tako da je vaši rezultati još veći.
Perhoč je dao podršku Filipu Udeu, istaknuvši da je veliki uspjeh plasirati se na Olimpijske igre dvije godine za redom, te da nepostizanje zacrtanog cilja ne treba shvatiti tragično. Pred Filipom je još mnogo uspješnih natjecanja, te je bez obzira na sve, on najuspješniji sportaš iz Međimurja. 

Župan je čestitao i Maši Martinović i Tajani Turk, istaknuvši da je njihov uspjeh plod njihova predanog rada i odricanja. Sportovi kojima se one bave možda su u drugom planu, ali  je na svima nama, a posebice Zajednici sportova, da im pomognemo. Siguran sam da je pred vama još mnogo uspješnih nastupa i vrhunskih rezultata, završio je župan Perhoč. 

Zahvaljujući se u ime pozvanih sportašica i sportaša, Filip Ude pozvao je sve odgovorne u sportu i šire da ulažu u sportaše, pogotovo vrhunske kako oni ne bi odlazili iz Međimurja. Sva ulaganja sigurno će se vratiti kroz rezultate, rekao je Ude.

Na prijem je bila pozvana i Iva Mekovec, no ona zbog odlaska na turnir nije mogla doći.

{gallery}2012galerije/Rujan_2012/Sportasi{/gallery}    

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content