Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nagrada ERSTE zaklade za socijalnu integraciju

Datum objave: 7. rujna 2012.
Zaklada ERSTE objavila je poziv za podnošenje prijava za projekte koji imaju cilj socijalnu promjenu i stvaranje društva jednakih mogućnosti za sve. Na poziv se mogu javiti neprofitne organizacije, državne uprave, udruge građana i privatne inicijative, vjerske zajednice i mediji iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Kosova, Makedonije, Crne Gore, Rumunjske, Srbije i Slovenije, a nagrade se dodjeljuju u visini od €295.000.

Ukupno će biti nagrađeno deset projekata, a još deset će dobiti počasne nagrade. Međutim, osim same financijske nagrade, Zaklada će doprinijeti promociji nagrađenih projekata i njihovoj većoj prepoznatljivosti u javnosti.

Rok za prijavu: 11.11.2012.

Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content