2.1 °C
1028.0 hPa
35 %

Nagrada ERSTE zaklade za socijalnu integraciju

Datum objave: 7. rujna 2012.
Zaklada ERSTE objavila je poziv za podnošenje prijava za projekte koji imaju cilj socijalnu promjenu i stvaranje društva jednakih mogućnosti za sve. Na poziv se mogu javiti neprofitne organizacije, državne uprave, udruge građana i privatne inicijative, vjerske zajednice i mediji iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Kosova, Makedonije, Crne Gore, Rumunjske, Srbije i Slovenije, a nagrade se dodjeljuju u visini od €295.000.

Ukupno će biti nagrađeno deset projekata, a još deset će dobiti počasne nagrade. Međutim, osim same financijske nagrade, Zaklada će doprinijeti promociji nagrađenih projekata i njihovoj većoj prepoznatljivosti u javnosti.

Rok za prijavu: 11.11.2012.

Više informacija...

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content