Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj Ministarstva vanjskih i europskih poslova za prijavu programa i projekata društava prijateljstva

Datum objave: 6. rujna 2012.
Ministarstvo vanjskih i europskih poslova Republike Hrvatske objavilo je Natječaj za prijavu programa/projekata društava prijateljstva u svrhu ostvarenja financijske potpore u okviru raspoloživih sredstava od igara na sreću planiranih u Državnom proračunu za 2012. godinu. Na natječaj se mogu prijaviti sve udruge čija je djelatnost vezana uz njegovanje suradnje i prijateljstva između Republike Hrvatske i ostalih država svijeta – društva prijateljstva.

Rok za prijavu: 1.10.2012.

Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content