Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obrazovanje – Implementacija europskih strateških ciljeva u obrazovanju i osposobljavanju (ET 2020) (suradnja dionika, eksperimentiranje i inovacije)

Datum objave: 21. lipnja 2012.
Cilj: Opći cilj poziva za dostavu prijedloga projekata je promicanje provedbe četiri strateška cilja „Strateškog okvira za europsku suradnju u obrazovanju i osposobljavanju (ET 2020)“ (cjeloživotno učenje i mobilnost; kvaliteta i efikasnost; jednakost; socijalna kohezija i aktivno građanstvo; kreativnost i inovacije) i strateških prioriteta donesenih za razdoblje 2012-2014  kroz aktivnosti koje poboljšavaju institucionalnu obvezu, koordinaciju i partnerstvo sa svim relevantnim dionicima na nacionalnoj/regionalnoj/lokalnoj razini.

 

Rok prijave: 01. listopada 2012.


Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content