Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Marco Polo - Poziv 2012

Datum objave: 21. lipnja 2012.
Cilj: Program daje podršku aktivnostima za smanjenje cestovno zagušenje prouzrokovano teretnim prometom, poboljšanje učinkovitosti zaštite okoliša transportnog sustava te poboljšanje intermodalnog prijevoza, čime se doprinosi efikasnijem i održivom prometnom sustavu koji će osigurati EU dodanu vrijednost bez negativnog utjecaja na ekonomsku, socijalnu ili teritorijalnu koheziju. Posebni ekološki prihvatljivi pomorski projekti, projekti riječnih putova i željeznički projekti (jednovagonski teret) su prioriteti poziva u 2012. godini.


Rok prijave: 21. rujna 2012.


Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content