Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

EUREKA - Eurostar Program

Datum objave: 12. lipnja 2012.

Cilj: program Eurostars je Zajednički europski program posvećen istraživanju i razvoju  malih i srednjih poduzeća, sufinanciran od strane Europskih zajednica i 33 EUREKA zemlje članice. Eurostars nastoji potaknuti te male i srednje poduzetnike da vode međunarodna surađivačka istraživanja  i inovacijske projekte olakšavajući im pristup podršci i financiranju. Kreiran je da se fokusira na potrebe MSP i specifično cilja na razvoj novih proizvoda, procesa i usluga te pristupa transnacionalnim i internacionalnim tržištima. Eurostars nastoji kombinirati najbolje od dva svijeta pomoću „bottom up“ pristupa, središnjim  podnošenjem i evaluacijskim procesom te sinkroniziranim nacionalnim financiranjem u 33 zemlje.


Rok prijave: 20. rujna 2012.


Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content