Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OLAF Hercule II Program – tehnička podrška za detekciju prisutstva cigareta i duhana

Datum objave: 22. svibnja 2012.
Cilj: ovim se pozivom sufinancira tehnička podrška jačanju inspekcije kontejnera i kamiona na vanjskim granicama Europske unije, usmjeren je na borbu protiv krijumčarenja cigareta i krivotvorenja, oprema kao dio policijskog djelovanja kako bi se poboljšalo otkrivanje i istraživanje nedopuštenih pošiljaka duhanskih proizvoda te za otkrivanje krijumčarene i krivotvorene robe na temelju svojih mirisnih svojstava.

 

Rok prijave: 31. kolovoza 2012.


Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content