Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj "Najbolje politike i prakse u natječaju za Europske nagrade za promicanje poduzetništva"!

Datum objave: 14. svibnja 2012.
Cilj: „Najbolje politike i prakse u natječaju za Europske nagrade za promicanje poduzetništva“, European Enterprise Promotion Awards – EEPA, je nagrada koju Europska Komisija dodjeljuje od 2006.g. institucijama lokalne i regionalne uprave koje posebnim mjerama potiču razvoj poduzetništva. Na natječaju sudjeluju zemlje članice Europske Unije, te Island, Norveška, Srbija, Turska i Republika Hrvatska.

 

Rok prijave: 15. lipnja 2012.

 

Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content