Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Britansko veleposlanstvo objavilo poziv za prijavu projekata

Datum objave: 2. svibnja 2012.
Cilj: Britansko veleposlanstvo objavilo je Poziv za prijavu projekata usmjerenih na područja: jačanje kapaciteta za ispunjavanje standarda potrebnih za članstvo u EU (reforma administracije, pravosuđa, borba protiv korupcije), jačanje kapaciteta za korištenje EU fondova, pružanje pomoći i suradnja sa zemljama regije u procesu pristupanja EU, podizanje svijesti o klimatskim promjenama, problemi nacionalnih manjina.

 

Rok prijave: 13. svibnja 2012.

 

Više informacija… 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content