Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj "Promocija tehnologije električnih vozila"

Datum objave: 12. travnja 2012.

Cilj: U okviru Programa EU za poduzetništvo i inovacije (CIP EIP) otvoren je natječaj za dostavu projektnih prijedloga naziva Promocija tehnologije električnih vozila. Program provodi centralizirano Opća uprava za poduzetništvo i industriju Europske komisije kojoj se izravno podnose projektni prijedlozi. Opći cilj natječaja je podizanje razine društvene svijesti o visokim performansama električnih vozila i korisnosti njihove uporabe te u isto vrijeme adresiranje određenih čimbenika koji su pridonijeli oklijevanju dijela javnosti pri kupnji električnih vozila.

Rok prijave: 30. travnja 2012.

Više informacija… 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content