Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

"Mladi u srcu" - natječaj za izbor Naj-Senior/ke u Europskoj godini aktivnog starenja

Datum objave: 12. travnja 2012.
Cilj:  Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj i Ministarstvo socijalne politike i mladih Republike Hrvatske raspisuju natječaj povodom obilježavanja Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti, pod nazivom „Mladi u srcu – Nagrada Europske godine aktivnog starenja".

Rok prijave: 10. rujna 2012.

Sve pravne osobe koje okupljaju ili surađuju sa starijim građanima imaju pravo prijave na natječaj te mogu predložiti jednog kandidata ili kandidatkinju (člana ili suradnika) za kojeg smatraju da bi mogao biti svojevrsni predstavnik aktivnog starenja – „Naj-Senior/ka“.

„Naj-Senior/ka“ ima aktivnu ulogu u društvu, primjerice, organizira društvena, kulturna, obrazovna ili sportska događanja te događanja koja imaju za cilj povezati starije i mlađe generacije (poput primjerice radionica tradicionalnih obrta i sličnih aktivnosti koje nastoje očuvati tradicijske vrijednosti). Nominirana osoba može također biti aktivna u volonterskim aktivnostima ili programima promocije zdravog načina života.


Rok prijave: 10. rujna 2012.


Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content