Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nacionalna zaklada raspisala poziv za iskaz interesa "Znanje bez granica"

Datum objave: 26. ožujka 2012.

Cilj: Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva raspisala je poziv za iskaz interesa za suradnju u području prijenosa znanja i iskustava iz Republike Hrvatske na međunarodnoj razini  -  Znanje bez granica A (za sudjelovanje predstavnika i predstavnica udruga iz Hrvatske na međunarodnim skupovima u inozemstvu) te Znanje bez granica B (za sudjelovanje inozemnih stručnjaka i stručnjakinja na skupovima u Hrvatskoj) za 2012. godinu.


Rok prijave: 11. studenoga 2012.


Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content