Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj programa Mladi na djelu - akcija 3.2 — „Mladi u svijetu“

Datum objave: 19. ožujka 2012.

Cilj: podržavaju se projekti koji potiču suradnju u području mladih između zemalja programa Mladi na djelu i partnerskih zemalja koje nisu susjedne zemlje EU. Poziv se odnosi na organizacije koje djeluju u području mladih i koje žele raditi na projektima koji promoviraju suradnju u tom području, uključuju mlade radnike i mlade vođe, općenito mlade ljude i ostale aktere koji su uključeni u organizacije i strukture mladih.

Rok prijave: 15. svibnja 2012.

Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content