Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objava za poziv na ponude za IPA INFO 2011 – Grantovi

Datum objave: 12. ožujka 2012.

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj traži ponude za podizanje svijesti o europskoj integraciji i prednostima koje donosi članstvo u EU-u s financijskom pomoći iz Programa Informacije i komunikacije u sklopu Programa IPA – Komponenta Pomoć u tranziciji i izgradnja institucija za 2011. Smjernice za podnositelje ponuda dostupne su u privitku kao i na uvid na adresi Trg žrtava fašizma 6, 10000 Zagreb te na: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?do=publi.welcome.

Rok za podnošenje ponuda je 8. svibnja 2012. U slučaju da se ponude dostavljaju ručno, rok za primitak je 8. svibnja 2012 do 16.00 sati po lokalnom vremenu što će biti uvedeno u potpisanu potvrdu o primitku s datumom. Sve ponude podnesene nakon navedenog roka automatski će biti odbijene.

Informativni sastanak vezan uz ovaj poziv za ponude održat će se 4. travnja 2012. godine u 10.00 sati u Informacijskom centru Europske Unije (Trg žrtava fašizma 6, 10000 Zagreb). Zbog organizacijskih razloga, molimo vas da svoj dolazak potvrdite na info@euic.hr najkasnije do 2. travnja 2012 do 12.00 sati.

Smjernice za podnositelje ponuda

Dodaci

Preuzeto sa: Delegacija EU u RH 

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content