Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.5 °C
1029.0 hPa
63 %

Objava za poziv na ponude za IPA INFO 2011 – Grantovi

Datum objave: 12. ožujka 2012.

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj traži ponude za podizanje svijesti o europskoj integraciji i prednostima koje donosi članstvo u EU-u s financijskom pomoći iz Programa Informacije i komunikacije u sklopu Programa IPA – Komponenta Pomoć u tranziciji i izgradnja institucija za 2011. Smjernice za podnositelje ponuda dostupne su u privitku kao i na uvid na adresi Trg žrtava fašizma 6, 10000 Zagreb te na: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?do=publi.welcome.

Rok za podnošenje ponuda je 8. svibnja 2012. U slučaju da se ponude dostavljaju ručno, rok za primitak je 8. svibnja 2012 do 16.00 sati po lokalnom vremenu što će biti uvedeno u potpisanu potvrdu o primitku s datumom. Sve ponude podnesene nakon navedenog roka automatski će biti odbijene.

Informativni sastanak vezan uz ovaj poziv za ponude održat će se 4. travnja 2012. godine u 10.00 sati u Informacijskom centru Europske Unije (Trg žrtava fašizma 6, 10000 Zagreb). Zbog organizacijskih razloga, molimo vas da svoj dolazak potvrdite na info@euic.hr najkasnije do 2. travnja 2012 do 12.00 sati.

Smjernice za podnositelje ponuda

Dodaci

Preuzeto sa: Delegacija EU u RH 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content