Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj "Europska kreativna četvrt"

Datum objave: 5. ožujka 2012.

Cilj: U "Europskoj kreativnoj četvrti" podržati će se tradicionalne industrijske regije u tranziciji iz tradicionalne ekonomije s jakom "Baštinom" vrijednosti i kulturnim identitetom u održivo i inovativno gospodarstvo. To prije svega uključuje promicanje svih oblika kreativnosti i bolje korištenje usluga inovacija i kreativne industrije kako bi se poticale strukturalne promjene u kulturnoj, zanatskoj i proizvođačkoj industriji. U tom smislu, "Europski kreativna četvrt" treba, s jedne strane, rješavati specifične potrebe inovativnih kreativnih industrija i tako tvrtkama ojačati svoje kapacitete za inovacije i rast, a s druge strane, potaknuti potražnju za svojim uslugama  od strane tvrtki ili organizacija iz drugih sektora s ciljem jačanje uloge kreativne industrije kao katalizator za regionalni razvoj.


Rok prijave: 4. svibnja 2012.


Više informacija… 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content