Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.6 °C
1029.0 hPa
70 %

Otvoren natječaj "Europska kreativna četvrt"

Datum objave: 5. ožujka 2012.

Cilj: U "Europskoj kreativnoj četvrti" podržati će se tradicionalne industrijske regije u tranziciji iz tradicionalne ekonomije s jakom "Baštinom" vrijednosti i kulturnim identitetom u održivo i inovativno gospodarstvo. To prije svega uključuje promicanje svih oblika kreativnosti i bolje korištenje usluga inovacija i kreativne industrije kako bi se poticale strukturalne promjene u kulturnoj, zanatskoj i proizvođačkoj industriji. U tom smislu, "Europski kreativna četvrt" treba, s jedne strane, rješavati specifične potrebe inovativnih kreativnih industrija i tako tvrtkama ojačati svoje kapacitete za inovacije i rast, a s druge strane, potaknuti potražnju za svojim uslugama  od strane tvrtki ili organizacija iz drugih sektora s ciljem jačanje uloge kreativne industrije kao katalizator za regionalni razvoj.


Rok prijave: 4. svibnja 2012.


Više informacija… 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content