Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Marie Curie partnerstvo akademske zajednice i industrije

Datum objave: 27. veljače 2012.

Cilj: U sklopu Sedmog okvirnog programa otvoren je natječaj za partnerstvo akademske zajednice i industrije na području edukacije na temu istraživanja, razvoja karijere i razmjene znanja, osobito s malim i srednjim poduzećima uključujući i tradicionalne industrijske grane. Aktivnost će se provoditi kroz ciljanu i fleksibilnu podršku interakcija ljudskih resursa između najmanje dviju organizacija, iz

svakog sektora po jedne i iz najmanje dvije različite države članice ili povezane zemlje.


Rok prijave: 19. travnja 2012.


Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content