Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv na dostavu projektnih prijedloga u okviru programa Med 2007-2013

Datum objave: 22. veljače 2012.

Cilj: Upravljačko tijelo programa transnacionalne suradnje MED i Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije (MRRFEU) objavljuju  Ciljani poziv na dostavu projektnih prijedloga iz područja inovacija i zaštite okoliša. Ovaj će se poziv fokusirati na prioritetne osi 1 (Jačanje inovacijskih kapaciteta) i 2 (Zaštita okoliša i promicanje održivog teritorijalnog razvoja). Sredstva su dostupna u programski prihvatljivom području za projekte jačanja inovacijskih kapaciteta, uključujući i promicanje inovativnih tehnologija, know-how-a (cilj 1.1.), promicanje strateške suradnje između čimbenika gospodarskog razvoja i tijela javne uprave (cilj 1.2.), zaštita okoliša i promicanje održivog teritorijalnog razvoja te posebno promicanje obnovljivih izvora energije i poboljšanje energetske učinkovitosti (cilj 2.2.). Ukupna alokacija za sudjelovanje partnera iz IPA država članica Programa, uključujući Republiku Hrvatsku, u ovom Pozivu iznosi do 5 milijuna eura, uz mogućnost predfinanciranja do 10% ukupne vrijednosti projekta od strane Upravljačkog tijela Programa MED.


Rok prijave: 12. travnja 2012.


Više informacija… 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content