Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj u okviru Programa CIP ICT PSP

Datum objave: 13. veljače 2012.
Cilj: Program podrške politikama za primjenu informacijskih i komunikacijskih tehnologija (ICT Policy Support Programme - ICT PSP), Okvirnog programa za konkurentnost i inovativnost usmjeren je na poticanje inovativnosti i konkurentnosti kroz širu i učestaliju uporabu informacijsko-komunikacijske tehnologije od strane građana, uprave i poduzetnika. Predviđeno trajanje programa je od 2007. do 2013. godine, a njegov ukupni proračun iznosi 730 milijuna €, što Republici Hrvatskoj otvara značajne mogućnosti u cilju razvoja i jačanja informacijskog društva. Pritom se tijekom 2012. godine u okviru ovog Programa očekuje financiranje projekata u vrijednosti od 127 milijuna €.

Rok prijave: 15. svibnja 2012.

Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content