Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ACES natječaj za međunarodnu suradnju škola

Datum objave: 13. veljače 2012.

Cilj: U tijeku su prijave na natječaj Akademije srednjoeuropskih škola (ACES) koji već niz godina raspisuje Interkulturelles Zentrum iz Beča u suradnji s Včelí Dom iz Bratislave pod pokroviteljstvom Zaklade Erste. Ovaj projekt/mreža implementira multilateralnu suradnju osnovnih i srednjih škola, sa svrhom promoviranja ideje "europskih vrijednosti" kao što su multikulturalnost, međusobno razumijevanje, solidarnost i mirni suživot svih ljudi/građana Europe. Tema ovogodišnjeg natječaja je "Provjera stvarnosti - kako vidimo i stvaramo svijet putem medija".


Rok prijave: 30. travnja 2012.


Više informacija...

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content