Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Započeo sedmi krug natječaja za Mjere 101 i 103, te treći krug natječaja za Mjeru 302 IPARD programa

Datum objave: 4. siječnja 2012.

OBAVIJESTI_2011
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju – SAPARD/IPARD agencija, objavila je sedmi javni natječaj za dodjelu sredstava iz IPARD programa za Mjeru 101 «Ulaganja u poljoprivredna gospodarstva» i Mjeru 103 „Ulaganja u preradu i trženje poljoprivrednih proizvoda“ i treći javni natječaj za Mjeru 302 «Diversifikacija i razvoj ruralnih gospodarskih aktivnosti».

Javni natječaj objavljen je  u Narodnim novinama broj 154/11 , a dostupan je i na internetskim  stranicama  Ministarstva poljoprivrede (www.mps.hr) i Agencije za plaćanja (www.apprrr.hr), gdje se nalaze i Vodiči za korisnike te potrebni obrasci.

Rok za podnošenje prijava je od 02. siječnja 2012.  do 29.veljače 2012.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content