Natječaj za radno mjesto u Zavodu za prostorno uređenje MŽ

Datum objave: 18. studenoga 2011.

STRUČNI SURADNIK/SURADNICA ZA PROSTORNO UREĐENJE

Mjesto rada: ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja:

Na određeno; povećan opseg posla / pripravnik

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od 14.11.2011  do 22.11.2011

Razina obrazovanja: Fakultet, arhitektura
Informatička znanja:
excel
word

Radno iskustvo: Traži se pripravnik

Ostale informacije: