POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti vježbenika na određeno vrijeme za radno mjesto višeg upravnog referenta za imovinsko pravne poslove

Datum objave: 20. travnja 2021.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA
ZA PRIJAM U SLUŽBU VJEŽBENIKA NA ODREĐENO VRIJEME
-VIŠI UPRAVNI REFERENT ZA IMOVINSKO PRAVNE POSLOVE
KLASA: 112-02/21-03/5
URBROJ: 2109/1-14-21-6
Čakovec, 20. travnja 2021.
P O Z I V
Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na testiranje vježbenika na određeno vrijeme koji ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, za radno mjesto višeg upravnog referenta za imovinsko pravne poslove, a koji je bio objavljen u „Narodnim novinama“ broj 37/21, 09. travnja 2021. godine te na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za predmetno radno mjesto održat će se 26. travnja 2021. godine, u Velikoj/Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 8,30 sati.
Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-mail adrese koju su naznačili u svojoj prijavi na oglas.
POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE OGLASA