POZIV - za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za poslove župana – viši stručni suradnik za odnose s javnošću

Datum objave: 25. travnja 2018.

KLASA: 112-02/18-03/3
URBROJ:2109/1-03-18-08
Čakovec, 25. travnja 2018.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE ŽUPANA – VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA ODNOSE S JAVNOŠĆU

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja poziva na testiranje kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za poslove župana, a koji je bio objavljen u „Narodnim novinama“ broj 35 te na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za radno mjesto višeg stručnog suradnika za odnose s javnošću održat će se 7. svibnja 2018. godine, s početkom u 9,00 sati u Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2.
Intervju s kandidatima, ukoliko ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem elektroničke pošte koju su naznačili u svojim prijavama na javni natječaj.
POVJERENSTVO ZA PROVEDBU JAVNOG NATJEČAJA