Objavljen natječaj za financiranje programa Udruga iz područja zaštite potrošača u 2018. godini

Datum objave: 15. siječnja 2018.

Predmet ovog Natječaja je prikupljanje pisanih prijedloga programa udruga iz područja zaštite potrošača (edukacija, informiranje i savjetovanje potrošača) koji će se financirati iz Proračuna Međimurske županije u 2018. godini., temeljem Odluke o načinu raspodjele sredstava iz Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu namijenjene financiranju programa koje provode udruge za zaštitu potrošača na području Međimurske županije.
Natječaj je otvoren do 15. veljače 2018. godine.
Sva potrebna dokumentacija nalazi se u prilogu objave.

1. Natječaj – Obrazac 1 (pdf format)
  2. Upute za prijavitelje – Obrazac 2 (pdf format)
  3. Opisni prijavni obrazac – Obrazac 3 (word format)
  4. Obrazac proračuna – Obrazac 4 (excel format)