Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za dodjelu bespovratnih potpora poduzetnicima po Programu potpora male vrijednosti poduzetnicima za troškove prijave projektnih prijedloga

Datum objave: 5. prosinca 2016.

Župan Međimurske županije objavljuje izmjenu Javnog poziva za dodjelu bespovratnih potpora poduzetnicima po Programu potpora male vrijednosti poduzetnicima za troškove prijave projektnih prijedloga, kao i izmjenu u Programu potpora male vrijednosti
„U točci 4. –Iznos potpora - u prvoj rečenici pogreškom je navedeno  da je najniži  iznos bespovratnih sredstava koji se može dodijeliti pojedinom poduzetniku iznos od 3.000,00 kn, naime najniži iznos bespovratnih sredstava po pojedinom poduzetniku nije definiran, što znači da se može dodijeliti i manji iznos, dok  najviši iznos koji se može dodijeliti jednom poduzetniku iznosi  15.000,00 kn.“
Također, na isti način mijenja se i točka 7. – Iznos potpora, stavak 1. Programa potpora male vrijednosti poduzetnicima za troškove prijave projektnih prijedloga.


 
Međimurska županija 05. prosinca 2016. objavila je javni poziv za dodjelu bespovratnih potpora po „Programu potpora male vrijednosti poduzetnicima za troškove prijave projektnih prijedloga.“
Temeljem spomenutom Programa dodjeljivati će se potpore male vrijednosti sa ciljem olakšavanja pristupa sredstvima bespovratnih potpora za mikro, male i srednje poduzetnike koji na području Međimurske županije provode projekte ulaganja u unapređenje poslovanja, i to na način da će se sufinancirati troškovi izrade prijavne dokumentacije projektnih prijedloga koji se kandidiraju za dodjelu bespovratnih sredstava.
Potpore će se dodjeljivati subjektima malog i srednjeg gospodarstva u obliku bespovratnih, gotovinskih sredstava kao nadopuna privatnom financiranju.
Javni poziv biti će otvoren do utroška sredstava, a najkasnije do 31. prosinca 2017. godine.
Prilog:

  1. Javni poziv (PDF)
  2. Program potpora (PDF)
  3. Obrazac prijave (DOC)
  4. Obrazac skupne izjave (XLSX)
  5. Obrazac izjave o korištenim potporama male vrijednosti (DOC)
  6. Obrazac izjave o usklađenosti s uvjetima Javnog poziva (DOCX)

Tablica korisnika potpora

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content