Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.5 °C
1029.0 hPa
67 %

Department of Governor affairs - scope

Datum objave: 14. ožujka 2016.

Department of affairs is responsible for the technical and organizational tasks for the governor and deputy governors, public relations and protocol, then jobs
relating to the budget and public procurement, in particular those relating to:
public relations, information and publicity, organization of duties of the governor and his deputies, the harmonization of their obligations to citizens and legal persons, bodies county level, government bodies, international organizations, political parties and associations, protocol, exercise of the right of access to information, resolving in the first instance on the rights and obligations of citizens and legal persons in the administrative procedure in the field of rights of access to information, jobs that are in the function of co-operation with the governor state bodies, institutions and citizens, encouraging cooperation with municipalities and cities to achieve joint interests and development of local self-government, the drafting of the County budget and other financial regulations and work execution of budget expenditures, keeping records of income and expenses and the preparation of the annual and semi-annual reports on budget implementation of the County, Financial Transactions and book-keeping jobs, the conduct of public procurement procedures and records of these procedures in accordance with special regulations, and other activities in accordance with law and other relevant legislation.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content